Poniedziałek, 15 kwietnia 2024

imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida

RSS

Reprezentacja Rafako SA dobra w biegach. Woskowska z brązem

15.05.2013 14:02 | 0 komentarzy | e

11 maja w Skawinie odbyły się V Mistrzostwa Polski Energetyków w biegu na 10 km. Zawody rozegrane zostały w ramach XI Międzynarodowego Biegu Skawińskiego. Reprezentacja Rafako w klasyfikacji drużynowej zdobyła II miejsce!

Reprezentacja Rafako SA dobra w biegach. Woskowska z brązem
Reprezentacja Rafako SA
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

W kategorii kobiet obie panie z reprezentacji zajęły miejsca w czołowej dekorowanej szóstce. Doskonałe III miejsce i brązowy medal zdobyła Magdalena Woskowska, natomiast Gabriela Sobczyk uplasowała się na V miejscu.

Wśród mężczyzn w niezwykle silnej stawce 58 sklasyfikowanych zawodników, najlepszy z rafakowców Paweł Klinik zajął bardzo dobre X miejsce.

Ogromny sukces odniosło także RAFAKO SA w klasyfikacji drużynowej, zajmując II miejsce i zdobywając srebrne medale. Jest to poprawa aż o sześć lokat w stosunku do roku poprzedniego. RAFAKO uległo jedynie drużynie Turbocare Poland, w pokonanym polu pozostawiając m.in. takie zespoły jak Foster Wheeler, PGNiG Termika czy Elektrownia Kozienice. RAFAKO SA reprezentowali: Gabriela Sobczyk, Magdalena Woskowska, Paweł Klinik, Jan Wilczek, Krzysztof Jeremicz, Radosław Szymiczek, Robert Gemza, Rafał Rydzak.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni. Przygotowywaliśmy się do tego biegu. Ja osobiście dużo biegam zarówno rekreacyjnie jak i w maratonach, więc przygotowania były dla mnie łatwiejsze, ale moi koledzy włożyli w to sporo wysiłku - zdradza Gabriela Sobczyk.