środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

20.05.2013 14:43 | 1 komentarz | kozz

19 maja po raz XXV odbył się w Baborowie bieg uliczny na dystansie 10 km. Do pokonania było 8 pętli wokół stadionu miejskiego.

Bieg ulicami Baborowa

W biegu głównym najszybszy okazał się Robert Antczak z Pawłowa, drugie miejsce zajął Mateusz Wolnik z Lysek. W kategorii 50-latków wygrał Andrzej Grzesik z Kuźni Raciborskiej, a czwarte miejsce zajął Jan Wilczek z Gamowa.
Młodzież gimnazjalna rywalizowała na dystansie 1500 m. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z Gminy Pietrowice Wielkie. Kamil Kalus zajął drugie miejsce, Dawid Kubisz był trzeci, a czwarte miejsce zajął Patryk Zachwey. W kategorii dziewcząt Patrycja Kusz uplasowała się na trzecim miejscu.

W czasie biegu panowała miła atmosfera, a po wysiłku można było skorzystać z profesjonalnego masażu. Warto zaznaczyć że za bieg nie była pobierana opłata startowa, a każdy uczestnik biegu otrzymał poczęstunek i pamiątkę.