Sobota, 27 kwietnia 2024

imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

20.05.2013 19:26 | 0 komentarzy | kozz

W Nędzy na bocznym boisku rozegrano mecz trampkarzy młodszych pomiędzy gospodarzami, a KS Unia Racibórz. Pierwsza połowa była dobra dla Nędzy.

Nędza przegrała z Unią Racibórz

Trampkarze gospodarzy nie stracili bramki, a po stronie plusów zapisali jedną. Po przerwie to Unia dominowała, która zwyciężyła w całym meczu 3:2.

LKS 1908 Nędza – Unia Racibórz 2:3 (1:0)
Jan Weiner, Jakub Szenk – Jakub Kowalczyk, Marcin Przybyła, Paweł Balon.

Nędza: Tomasz Cis - Sebastian Flut, Szymon Śmieszek, Jan Weiner, Jakub Szenk, Dawid Afa, Grzegorz Sawoński, Dawid Gmitruk, Ralf Bobrzik, Grzegorz Dudek, Eliasz Rudek. Ponadto: Mateusz Weiser, Filip Szopa, Sebastian Forajter. Opiekun: Sylwester Bobrzik.