Czwartek, 20 czerwca 2024

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Młode Krzyżanowice wygrały w morderczej serii rzutów karnych. Kühn bohaterem - zobacz wideo!

07.07.2013 21:23 | 14 komentarzy | kozz

W Tworkowie na stadionie miejscowego LKS rozegrano finał Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice. Po niezwykle emocjonującym meczu zakończonym 3:3, nastąpiła seria rzutów karnych, która trwała aż kwadrans. Zwyciężył młody zespół z Krzyżanowic 11:10.

Młode Krzyżanowice wygrały w morderczej serii rzutów karnych. Kühn bohaterem - zobacz wideo!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Skład, którym zagrała zwycięska ekipa znacząco odbiega od tego, który był w minionym sezonie. W zespole z Krzyżanowic zapowiada się dużo zmian. Główną zmianą ma być wymiana większości piłkarzy. Kadrę na klasę okręgową stanowić będzie drużyna LKS Krzyżanowice, która występowała w Śląskiej Lidze Juniorów. Drużynę opuszczają kluczowi gracze minionych sezonów jak: Mateusz Kühn (treningi w Skrze Częstochowa), Adrian Kamczyk (treningi w Ruchu Zdzieszowice), Edward Kowalczyk, Mariusz Frydryk i wielu innych. Zmiana nastąpiła także na stanowisku prezesa. Arkadiusza Kühna zastąpił Henryk Szewieczek. Zobacz materiał wideo i przekonaj się co potrafi "nowa" drużyna LKS Krzyżanowice. Wkrótce także materiał filmowy z serii rzutów karnych.

LKS Tworków - LKS Krzyżanowice 3:3 (0:1)

W turnieju w drużynie Krzyżanowic zagrali:

Bramkarze: Kühn, Janik, obrońcy: Gojny, Marek, Robenek, Krzysztoń, Szewieczek, Kamczyk, pomocnicy: Sell, Cerkowniak, Reguła, Biły, Turkiewicz, Smal, Iwaniuk, napastnicy: Sokołowicz, Zuch. Trener: Tomasz Babuchowski.

RZUTY KARNE WIDEO