środa, 22 maja 2024

imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

RSS

Ekiert królem strzelców

16.07.2013 10:46 | 4 komentarze | kozz

W A klasie podokręgu Racibórz wśród strzelców dominowali piłkarze mistrza tej klasy rozgrykowej - Naprzodu Borucin. 29 bramek zdobył Przemysław Ekiert. Za nim uplasował się Arnold Matuszek z LKS Studzienna, który zdobył 25 goli. Na trzeciej pozycji znalazł się kolega Ekierta z Borucina - Artur Potaczek (23 bramki).

Ekiert królem strzelców
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W B klasie lider również zdobył 29 goli. Był nim Jan Depta z LKS Raszczyce. Za nim z dorobkiem 25 bramek znalazł się Tomasz Śliwiński z LKS Samborowice. Gola mniej zdobył piłkarz mistrza B klasy - LKS Pawłów, Paweł Karczewski (24 trafienia).

W grupie I raciborskiej C klasy dominował Artur Brzoska z LKS Zgoda Zawada Książęca. Zawodnik strzelił aż 33 bramki, wyprzedzając o 10 goli Michała Bąka z Zameczku Czernica. Trzecie miejsce zajął również przedstawiciel klubu z Czernicy - Rafał Ochojski (17 goli).

W grupie II natomiast król strzelców zaliczył znacznie mniej goli niż ten w grupie I. Krzysztof Mazur z LKS Zabełków zanotował 17 bramek. Za nim Sławomir Glenc (Przyszłość Rogów II) i Radosław Parma (KS Olszynka Olza) - po 16 goli.

Dane pochodzą z komunikatu podokręgu Racibórz.