Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Młoda Odra wygrała z Unią. Socha chwali piłkarki - zobacz wideo!

17.07.2013 22:10 | 12 komentarzy | kozz

Minutą ciszy rozpoczął się mecz towarzyski pomiędzy mistrzyniami Polski - RTP Unia Racibórz, a młodymi piłkarzami z MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski. Była ona poświęcona zmarłemu dzisiaj trenerowi Zbigniewowi Oszkowi.

Materiał wideo:

Mecz został rozegrany na stadionie LKS 1908 Nędza. Piłkarki przegrały z chłopcami z rocznika 1998 0:2. Trener Odry Centrum Bartłomiej Socha chwalił zawodniczki. - Pierwszy raz widziałem mecz w wykonaniu kobiet. Jestem zachwycony poziomem jaki dziewczyny zaprezentowały, grały piłką - mówił po meczu trener Socha. Szkoleniowiec również pochwalił swoich podopiecznych. Dla obu drużyn był to pierwszy mecz sparingowy w noworozpoczętym sezonie po dwóch jednostkach treningowych.

RTP Unia Racibórz - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:2 (0:0)
Tomasz Okraszewski 39., Patryk Ochwat 46.

Składy:

RTP Unia Racibórz: Daria Antończyk (36. Dorota Wilk) - Donata Leśnik, Hanna Konsek, Natasza Górnicka, Natalia Chudzik, Gabriela Grzywińska, Daria Kasperska (36. Karolina Wieczorek), Marta Mika, Patrycja Wiśniewska, Ewelina Kamczyk, Chinasa (36. Dżesika Jaszek). Trener: Andrzej Jasiński.

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski: (I połowa) Kewin Paszek - Marcin Stachurski, Jakub Panic, Dawid Buczek, Aleksander Dembowy, Kacper Szweda, Tomasz Okraszewski, Radosław Olszyna, Kamil Brzoska, Łukasz Krakowczyk. (II połowa) Daniel Jona, Krzysztof Sierny, Karol Lis, Dawid Buczek, Ramon Durczok, Tomasz Okraszewski, Miłosz Dywański, Przemysław Bojko, Patryk Ochwat, Dawid Dziób, Łukasz Krakowczyk. Trener: Bartłomiej Socha, kierownik drużyny: Tadeusz Paszek.

Mecz trwał 2x35 minut

Już w sobotę unitki zagrają kolejny sparing tym razem już w Raciborzu. Przeciwnikiem będzie ekipa FC Katowice, a spotkanie rozpocznie się na stadionie przy ulicy Zamkowej o godz. 11.00.