Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

11.08.2013 14:08 | 1 komentarz | KG

W inauguracyjnym spotkaniu rybnickiej A Klasy stanęli naprzeciw siebie drużyny Startu Mszana i Płomienia Ochojec. Podopieczni Mariana Piechaczka mimo iż  poprzedni sezon zakończyli w czołówce tabeli nie zainkasowali kompletu punktów w pierwszym meczu. Zespół Płomienia zwyciężył 3:0.

Fatalny początek Startu

Już w szóstej minucie spotkania goście objęli prowadzenie. Arbiter podyktował rzut karny, Mariusz Szlosarek pewnie pokonał golkipera gospodarzy. W 35. minucie meczu dogodną szansę na wyrównanie wyniku miał Artur Grabiec, piłka jednak uderzyła w poprzeczkę. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie. Przyjezdni  od początku spotkania narzucali swój styl gry. Wykorzystywali również błędy gospodarzy, wyprowadzając kontrataki i zamieniając je na bramki. W 59. minucie meczu Piotr Szymczak podwyższył na 2: 0. Gospodarze nie zdołali zdobyć kontaktowej bramki. Zespół z Mszany w inauguracyjnym spotkaniu nowego sezonu ostatecznie poniósł porażkę 3:0. Trafienie ustalające wynik końcowy zdobył Daniel Biernacki

LKS Start Mszana - Płomień Ochojec 0:3 (0:1)
Mariusz Szlosarek 6. (rzut karny), Piotr Szymczak 59., Daniel Bernacki 71.