Sobota, 16 października 2021

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Tydzień sportów walki z Berserker's Team

15.08.2013 09:37 | 0 komentarzy | kozz

Już w najbliższy poniedziałek 19 sierpnia klub sportów walki Berserker's Team Venganza Racibórz organizuje tydzień sportów walki, który potrwa do 24 sierpnia.

Tydzień sportów walki z Berserker's Team
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zajęcia będą odbywały się w Szkolnym Ośrodku Sportowym „Sokół” gdzie na co dzień trenują jego zawodnicy. Codziennie od 9.00 do 11.00 będzie można przychodzić ZA DARMO lecz pobieraną opłatą za uczestniczenia w zajęciach będzie jak największa liczba korków, zakrętek, które są zbierane na rzecz Kuby Karwańskiego, w której to akcji pomocy Kubie uczestniczy klub Berserker's Team z Raciborza. Ponadto o godzinie 19.00 będą też prowadzone zajęcia kondycyjno-wysiłkowe na stadionie miejskim PWSZ obok SP 15.

Treningi zostaną prowadzone w zakresie takich dyscyplin jak Aikido, zapasy styl wolny, zapasy styl klasyczny a także Muai-Thai oraz boksu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej pomocy Kubie oraz do spróbowania swoich sił w różnych płaszczyznach sportów walki.

UWAGA! W treningach mogą uczestniczyć dzieci mające ukończone 15 lat za okazaniem legitymacji szkolnej oraz zgody rodziców!

Zapraszamy do odwiedzania i polubienia stron oraz fanpage'a:
www.venganza.pl
https://www.facebook.com/BudoGala2013
https://www.facebook.com/pages/Berserkers-Team-Venganza-Racibórz/446523138693936