Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Podział punktów w Mszanie

15.08.2013 22:14 | 7 komentarzy | KG

Start Mszana zremisował z KS Żory 1:1 w meczu drugiej kolejki rybnickiej A Klasy. Dla obu zespołów jest to pierwszy punkt zdobyty w nowym sezonie piłkarskim. Mszana w pierwszym pojedynku przegrała z Ochojcem 0:3, a podopieczni Jarosława Zadylaka ulegli Unii Książenice 0:2.

Zespół Startu mimo iż spisywał się dużo lepiej niż w spotkaniu inauguracyjnym to nie zdołał pokonać drużyny z Żor. Już w 12. minucie podopieczni Mariana Piechaczka wznawiali grę od środka boiska. Bramkarz gospodarzy po mocnym strzale z rzutu wolnego wypuścił piłkę, a Tomasz Steleblak wykorzystał ten błąd  i dał prowadzenie swojemu zespołowi. W 20. minucie spotkania, po indywidualnej akcji bramkę wyrównującą wynik zdobył Artur Grabiec. Drużyna z Żor prezentowała się znacznie lepiej. Zawodnicy szybko i dokładnie rozgrywali piłkę. Mimo wielu sytuacji podbramkowych żadna z drużyn nie zdołała zdobyć zwycięskiego trafienia. Świąteczny pojedynek zakończył się podziałem punktów.

LKS Start Mszana - KS Żory 1:1 (1:1)
Artur Grabiec 20. - Tomasz Steleblak 12.

Start: Adrian Henkel, Rafał Nowak, Kamil Świerczek, Wojtek Telicha, Jonasz Pukowiec, Patryk Tkocz (85. Adrian Stankusz), Mateusz Skomro, Karol Dzierżęga (31. Robert Stabla), Łukasz Adamczyk, Artur Grabiec, Artur Kuczka.