imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Energetyk ROW Rybnik – Wisła Płock, na remis

17.08.2013 22:22 | 20 komentarzy | pm

Piłkarze z Rybnika zadebiutowali przed własną publicznością.

Po ciekawym, emocjonującym spotkaniu podopieczni Ryszarda Wieczorka zremisowali z Wisłą Płock 2:2. Na stadion, aby zobaczyć debiut na własnym boisku Energetyka ROW w I lidze, przyszło 5,5 tys. widzów.
Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze. W 10. minucie na listę strzelców wpisał się Idrissa Cisse. Gości nie zdeprymowała ta sytuacja i po minucie było już 1:1. Do siatki trafił Marcin Krzywicki. Ten sam zawodnik podwyższył na 2:1 w 33. minucie. Tuż przed przerwą bramkę samobójczą zdobył Jacek Góralski i po 45 minutach było 2:2. I taki wynik utrzymał się do końca spotkania.

Energetyk ROW Rybnik – Wisła Płock 2:2 (2:2)
Bramki: Idrissa Cisse (10.), Jacek Góralski (45. s) - Marcin Krzywicki (11., 33.)

ROW: Marcin Skrzeszewski, Daniel Kutarba, Sławomir Szary, Marcin Grolik, Marek Krotofil, Szymon Jary, Mariusz Muszalik, Jarosław Wieczorek, Daniel Feruga, Rafał Kurzawa, Idrissa Cisse.

Wisła: Daniel Szczepankiewicz, Cezary Stefańczyk, Paweł Magdoń, Marko Radić, Arkadiusz Mysona, Jacek Góralski, Filip Burkhardt, Krzysztof Janus, Paweł Kaczmarek, Janusz Dziedzic, Marcin Krzywicki.