Niedziela, 14 kwietnia 2024

imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi

RSS

Pewne zwycięstwo Gwiazdy

18.08.2013 09:48 | 4 komentarze | KG

W ramach trzeciej kolejki klasy okręgowej Gwiazda podejmowała zespół z Syryni. Drugą z rzędu porażkę ponieśli podopieczni Filipa Frydeckiego. Tym razem ulegli w Skrzyszowie 4:1. Honorowe trafienie w końcówce spotkania zdobył Mateusz Franiczek.

Pewne zwycięstwo Gwiazdy
Fot. Klaudia Grzegoszczyk
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Oba kluby z pewnością chciały się zrehabilitować  za poniesione w środę porażki. Jednak w rozegranym w sobotnie popołudnie spotkaniu pomiędzy drużyną Gwiazdą Skrzyszów a Naprzodem Syrynia,to piłkarze Gwiazdy zdobyli komplet punktów. Mecz rozpoczął się po myśli miejscowych, którzy szybko osiągnęli prowadzenie. W 13. minucie bramkę zdobył Grzegorz Porwoł. Przyjezdni mimo braku podstawowego bramkarza, którego zastąpił zawodnik z pola nie stracili więcej bramek w pierwszej części meczu. Po zmianie stron Gwiazda dalej dominowała na boisku, a kolejne trafienie zanotował Bartosz Kanafek. Drużyna z Syryni nie zdobyła kontaktowego trafienia. W 67. minucie meczu Wojciech Oślizło podwyższył na trzy do zera. W tym pojedynku Gwiazda sprawowała się zdecydowanie lepiej, co przełożyło się na wynik spotkania. W końcówce meczu Grzegorz Porwoł po raz drugi pokonał bramkarza przyjezdnych, zmieniajac tym samym rezultat na cztery do zera. Gdy wydawało się, że wynik do końca meczu się nie zmieni, w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry bramkę honorową zdobył Mateusz Franiczek.


Gwiazda Skrzyszów - LKS Naprzód Syrynia 4:1 (1:0)
Grzegorz Porwoł 13., 87., Bartosz Kanafek 60., Wojciech Oślizło 67. - Mateusz Franiczek 90.


Gwiazda:
Paweł Lajda, Szymon Lajda, Karol Szuła, Tomasz Tomiczek, Bartosz Kanafek, Kamil Kordek, Wojciech Oślizło, Mirosław Stabla, Grzegorz Porwoł, Wojciech Jureczko (56. Krzysztof Oślizło), Paweł Grabiec (68. Łukasz Ślęczek).

Pozostali rezerwowi: Matuesz Marek, Szymon Wątroba, Rafał Klapuch, Patryk Janeta, Dawid Kwiatkowski.

Żółte kartki: Tomasz Tomiczek, Wojciech Jureczko.

Trener: Piotr Dróżdż.

Naprzód: Artur Kuczera, Dawid Szymura, Robert Szymiczek (Arkadiusz Kozyra), Rafał Ciuberek, Krzysztof Biczysko, Błędowski Krzysztof, Marcin Ochojski (75. Damian Rugla), Rafał Michna, Arkadiusz Janeta (89. Kamil Nowak), Krzysztof Michna, Paweł Wieczorek (77. Mateusz Franiczek).

Żółta kartka: Krzysztof Michna.

Trener: Filip Frydecki.