środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

LKS Raszczyce - LKS Zameczek Czernica. Remis na szczycie

26.08.2013 11:08 | 11 komentarzy | pm

Bezbramkowym remisem zakończył się najciekawiej zapowiadający się mecz raciborskiej B-klasy. W Raszczycach tamtejszy LKS podzielił się punktami z Zameczkiem Czernica.

Gospodarze do tego spotkania przystępowali opromienieni wysokimi zwycięstwami w dwóch ostatnich kolejkach: 8:1 u siebie z Lyskami i 7:0 w Zabełkowie. Z kolei goście przed tą potyczką zajmowali pierwsze miejsce w tabeli mając na swoim koncie komplet punktów. Początek meczu
był wyrównany, ale z biegiem czasu coraz groźniej atakowali miejscowi. Doskonale w bramce Czernicy spisywał się jednak Remigiusz Danel. W ostatniej minucie pierwszej połowy wydawało się, że w końcu skapituluje. Po faulu pewnego do tej pory w obronie Krzysztofa Janoszka na Tomaszu Sobeczko sędzia podyktował rzut karny. Jan Depta trafił jednak w słupek. Po zmianie stron gra się wyrównała i mimo okazji z obu stron, wynik nie uległ zmianie. - Obie drużyny bały się otworzyć, stąd też taki rezultat. W pierwszej połowie gospodarze mieli więcej okazji, ale po zmianie stron mecz się wyrównał. W końcówce mieliśmy parę szans na strzelenie zwycięskiego gola, ale ważne, że wywozimy punkt z ciężkiego terenu - podsumował spotkanie jeden z jego bohaterów - Remigiusz