Wysokie zwycięstwo Płomienia

27.08.2013 19:50 | 2 komentarze | KG

Drugie z rzędu zwycięstwo odnieśli podopieczni Witolda Wawrzyczka. W trzeciej kolejce klasy okręgowej pokonali klub LKS Studzienna. W miniony weekend gościli zespół Silesia Lubomia. W niedzielnym spotkaniu zostały podyktowane dwa rzuty karne, padło sześć bramek i jedna czerwona kartka. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Płomienia 4: 2.

W meczu IV kolejki klasy okręgowej rozegranym pomiędzy Płomieniem Połomia a Silesią Lubomia nie brakowało emocji. Spotkanie obfitowało w bramki i wiele kontrowersyjnych sytuacji. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana na co wskazywał wynik. Obie ekipy zanotowały trafienie. Początek drugiej odsłony meczu zdecydowanie należał do zespołu Płomienia. Który już w 65 minucie wypracował sobie przewagę trzech bramek. Pod koniec spotkania z rzutu karnego drugą bramkę zdobyli goście. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Płomienia 4: 2.

Płomień Połomia - Silesia Lubomia 4:2 (1:1)
Łukasz Kusztal 4. rzut karny, Łukasz Matuszek 49., Łukasz Herok 56., Paweł Wita 65., - Krzysztof Świątecki 29., Bartłomiej Socha 89 rzut karny.

Płomień: Marcin Antończyk, Grzegorz Pawela, Marcin Prusakowski, Jarosław Brachman, Daniel Cichy, Łukasz Herok, Łukasz Kusztal, Rafał Rejbicz (80. Dawid Frankowski), Łukasz Matuszek (88. Paweł Pawela), Paweł Wita ( 77. Adrian Waleczek), Marcin Oslizlok.

Pozostali rezerwowi:Rugor Adrian

Żółte kartki: Łukasz Herok, Łukasz Kusztal, Adrian Waleczek.

Trener: Witold Wawrzyczek

Silesia: Tomasz Burek, Marcin Jasiak (46. Patryk Dżedżora), Mariusz Makosz, Szymon Zacharko, Mariusz Lindner (48. Bartosz Nowikowski) (65. Radosław Ledwoń), Krzysztof Świątecki, Grzegorz Brózda, Tomasz Zieliński, Wojciech Matuszek, Paweł Kowol, Bartłomiej Socha.

Pozostali rezerwowi: Maciej Gruszczyński, Mateusz Zdrzałek, Szymon Kura.

Żółte kartki: Mariusz Lindner, Marcin Jasiak, Krzysztof Świątecki (dwie żółte = czerwona).

Trener:Wojciech Matuszek.