Piątek, 26 kwietnia 2024

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Rzuty karne wyłoniły zwycięzcę. Puchar dla Syryni

29.08.2013 11:47 | 5 komentarzy | KG

W ramach II kolejki Pucharu Polski podokręgu Racibórz Syrynia zmierzyła się z zespołem Rafako Racibórz. Na co dzień obie drużyny zmagają się w rozgrywkach tej samej klasy okręgowej. Tym razem przyjezdni musieli uznać wyższość Naprzodu, przegrywając w rzutach karnych 1:4.

Materiał wideo:

Z końcem pierwszej połowy Bartosz Żagiel pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. Mimo iż pierwsi prowadzenie objęli raciborzanie, to nie udało im się ostatecznie zwyciężyć pojedynku. W 64. minucie Sebastian Mańka wyrównał wynik meczu. Rezultat do końca regulaminowego czasu gry nie uległ już zmianie. W dogrywce żadna z drużyn nie zdołała wyjść na prowadzenie, dopiero rzutu karne wyłoniły zwycięzcę.

Naprzód Syrynia - Rafako Racibórz 1:1 (0:1)
Sebastian Mańka 64., - Bartosz Żagiel 43.

Rezultat rzutów z punktu karnego 4:1