Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Kolejne zwycięstwo Gołkowic

02.09.2013 20:36 | 8 komentarzy | KG

KS Gołkowice swoje domowe spotkania gościnnie rozgrywa na boisku w Godowie. W minioną  niedzielę beniaminek klasy okręgowej podejmował zespół Płomienia Połomia. Gospodarze pewnie zainkasowali komplet punktów.

Z początkiem gra obu zespołów była wyrównana. W ósmej minucie Dawid Bober popisał się uderzeniem w poprzeczkę. Kilka minut później Łukasz Herok wykorzystał zbyt dalekie wyjście bramkarza gospodarzy lobując go, jednak ostatecznie  piłkę wybił obrońca Gołkowic. W 25. minucie meczu Artur Łaciok dał prowadzenie Gołkowiczanom. Po stracie gola zapał Płomienia nieco osłabł. Pod koniec pierwszej połowy Dawid Bober podwyższył na 2:0. Podopieczni Witolda Wawrzyczka zdobyli kontaktową bramkę. Jej autorem został Łukasz Herok. Na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry zdobywca pierwszego trafienia -Artur Łaciok ustanowił wynik spotkania na 3:1.

KS Gołkowice - Płomień Połomia 3:1 (2:0)
Artur Łaciok 25., 75., Dawid Bober 44. - Łukasz Herok 56.

Gołkowice: Tomasz Bąkowski, Daniel Caniboł, Wojciech Pucka, Wojciech Swoboda, Marcin Pawłowski (82. Kamil Baranek), Dawid Bober, Jacek Sajbor (60. Dawid Janczar), Przemysław Błażejowski (75. Mateusz Kafka), Krzysztof Łaciok, Tomasz Dudeńko (76. Szymon Kasprzyk), Artur Łaciok.