Nowa Wieś - Kuźnia Raciborska: Przegrali wygrany mecz

14.09.2013 19:12 | 15 komentarzy | kozz

Nie sposób zgodzić się z pomeczowymi komentarzami. Drużyna Stali Kuźnia Raciborska przegrała wygrany mecz. Kuźnia prowadziła na boisku Czarnych Nowa Wieś już 2:0, aby ostatecznie ulec 2:3.

Ekipa gości objęła prowadzenie 1:0 w pierwszej połowie meczu, gdy do bramki trafił Marcin Hómin. Po przerwie Stal podwyższyła na 2:0. Wówczas pięknym uderzeniem z 25 metrów prosto w okienko bramki Czarnych strzelił Damian Kilian. Wszystko wskazywało na to, że przyjezdni zainkasują trzy punkty. Stało się jednak inaczej. Dwóch zawodników, którzy weszli z ławki rezerwowych: Wojciech Stawiarz i Bogumił Woźnica sprawili, że komplet punktów pozostał w Nowej Wsi. Ten pierwszy zdobył jednego gola, drugi - dwa. Dzięki wygranej piłkarze Nowej Wsi wyprzedzili w tabeli Kuźnię o dwa punkty.

LKS Czarni Nowa Wieś - KS Stal Kuźnia Raciborska 3:2 (0:1)