Derby dla Rogowa. Dla Odry dwie czerwone kartki - zobacz wideo!

21.09.2013 21:54 | 89 komentarzy | kozz

W Rogowie rozegrano mecz Przyszłości z Odrą Wodzisław. Spotkanie w ramach III ligi grupy południowej opolsko-śląskiej obejrzała tylko część kibiców. Zorganizowana grupa fanów Odry "zobaczyła" pierwszą połowę meczu spoza bram stadionu, w trakcie przerwy zrezygnowała i odeszła pod opieką policji do domów. Rogów wygrał z Odrą 1:0 po golu 18-letniego Kamila Kucharskiego. Wodzisławska ekipa, która zamyka tabelę trzeciej ligi kończyła mecz w "dziewiątkę" po dwóch czerwonych kartkach.

Materiał wideo:

Przyszłość Rogów - Odra Wodzisław Śląski 1:0 (0:0)
Kamil Kucharski 61.

Przyszłość: Paś – Janik, Sander, Bober, Popiela (73. Łątkowski) – Glenc (46. Rad. Żbikowski), Ciuberek, Kolisz (60. Cichecki), Benauer – Kucharski (87. Suchanek). Trener: Tomasz Sosna.

Odra: Mrozek - Staniek, Siemaszek, Gwiaździński, Michalak - Skoczykłoda, Gać, Markiewicz (87. Sell), Malicki, Jakosz - Krupa (71. Młynek). Trener: Grzegorz Jakosz

Sędzia główny: Sebastian Grzebski, asystenci: Maciej Krzyżowski i Wojciech Mierzwa (Nysa)

Żółte kartki: Ciuberek, Łątkowski, Benauer (Rogów) - Skoczykłoda x2, Malicki, Gać x2, Młynek (Odra)

Czerwone kartki: Gać, Skoczykłoda (Odra)