imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Seniorki z Krzanowic zaczęły od trzech punktów

23.09.2013 13:45 | 5 komentarzy | kozz

Bardzo dobrze rozpoczęły sezon krzanowiczanki w rozgrywkach III ligi. Po zaciętym spotkaniu dziewczęta zdobyły trzy punkty.

Set pierwszy krzanowiczanki rozpoczęły koncertowo prowadząc 8:2. Jednak z minuty na minutę gospodynie przejęły inicjatywę i po kilkunastu minutach doprowadziły do remisu 18:18. Do końca seta krzanowiczanki próbowały walczyć, ale nic to nie dało i przegrywały 0:1 w setach.

Druga partia zaczęła się od zdecydowanego prowadzenia gospodyń, które prowadziły 4:0. Dziewczęta z Krzanowic zawsze słynęły z wielkiej ambicji i szybko doprowadziły do remisu 10:10. Po ciężkim boju krzanowiczanki wywalczyły remis.

Trzecia odsłona od początku była prowadzona pod dyktando gospodyń, które prowadziły 5:0, 9:4. Krzanowiczanki walczyły same z sobą, popełniając wiele błędów własnych. W pewnym momencie trener krzanowiczanek otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. Od tej chwili dziewczęta z Krzanowic zaczęły grać tak jak potrafią. Przegrywając 19:23 doprowadziły do remisu, a następnie wygrały do 25.

Set czwarty to całkowita dominacja krzanowiczanek, które po niespełna 17 minutach osiągnęły zwycięstwo i zaczęły rozgrywki dopisując trzy punkty.

KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów - GS UKS Krzanowice 1:3 (25:21, 22:25, 25:27, 15:25)