Wtorek, 24 września 2024

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Tychy lepsze od Krzanowic

14.10.2013 15:24 | 0 komentarzy | kozz

Dobrze rozpoczęły spotkanie krzanowiczanki z faworyzowaną drużyną z Tychów. Pierwszy set stojący na wysokim poziomie był bardzo wyrównany do stanu 17:17.

Obie drużyny popełniały bardzo mało błędów własnych, co podnosiło poziom spotkania. Niestety w końcówce seta drużyna gości popełniła trzy błędy w przyjęciu i przegrywała 0:1.

Rozpędzone dobrą grą w końcówce pierwszej partii tyszanki nie dały szans krzanowiczankom w secie drugim i wygrały zdecydowanie. Dziewczęta z Krzanowic słyną z walki do końca i tym razem znów udowodniły, że potrafią się zmobilizować i po dramatycznej walce wygrały trzecią odsłonę na przewagi.

Po kilku minutach czwartej partii wydawało się, że kibice zobaczą jeszcze jednego seta, ponieważ krzanowiczanki złapały dobry rytm gry i prowadziły 5:0, 7:1. Niestety w połowie seta gospodynie znów "złapały" krzanowiczanki w dwóch niewygodnych ustawieniach i wyszły na trzypunktowe prowadzenie, którego nie oddały do końca.

TKS Tychy - GS UKS Krzanowice 3:1 (25:19, 25:14, 24:26, 25:21)

Skład: Simona Duda, Barbara Otlik, Justyna Swierczek, Agnieszka Breitschedel, Karolina Daniszewska, Joanna Swierczek oraz Wiktoria Stuliglowa, Joanna Staniszewska, Julia Sycz, Malwina Skoczylas.