Sobota, 4 maja 2024

imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

Niewykorzystane rzuty karne. Trzy punkty dla Połomi

28.10.2013 18:50 | 7 komentarzy | KG

W ramach XIII kolejki klasy okręgowej grupy Katowice III, naprzeciw siebie stanęły ekipy Połomi i Zawady. Spotkanie rozegrane w niedzielne popołudnie zakończyło się zwycięstwem Płomienia 2:1.

Podopieczni Witolda Wawrzyczka już w trzeciej minucie objęli prowadzenie, a autorem trafienia został Marcin Oślizlok. Kwadrans później Rafał Rejbicz podwyższył na 2:0. Oba zespoły niewykorzystały rzutu karnego. Najpierw Marcin Antończyk wybronił strzał Naprzodu, a następnie Łukasz Kusztal posłał piłkę wysoko nad bramką gospodarzy. Na dwie minuty przed końcem spotkania Zawada zdobyła bramkę kontaktową. Grzegorz Szymiczek pokonał bramkarza gości. Wodzisławianie nie doprowadzili do remisu ponosząc tym samym drugą porażkę z rzędu.

Naprzód 46 Zawada - Płomień Połomia 1:2 (0:2)
Bramki: Grzegorz Szymiczek 88. - Marcin Oślizlok 3., Rafał Rejbicz 15.