Niedziela, 14 lipca 2024

imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury

RSS

Porażka Polek ze Szkotkami. Czerwona kartka Ewy Pajor

31.10.2013 12:52 | 2 komentarze | kozz

Piłkarska reprezentacja Polski kobiet w piłce nożnej przegrała w Grodzisku Wielkopolskim ze Szkocją 4:0. Spotkanie było trzecim meczem Polek w ramach eliminacji do mistrzostw świata, które odbędą się w 2015 roku w Kanadzie. Szkotki nie przegrały jeszcze meczu. Dla Polek była to druga porażka w kwalifikacjach.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Trzy bramki dla Szkocji zdobyła Jane Ross, jedną dołożyła Joanne Love. Polki mecz kończyły grając w "10" po czerwonej kartce dla najlepszej piłkarki Europy do lat 17 - Ewy Pajor. Zawodniczka Medyka Konin musiała opuścić boisko po dwóch żółtych kartkach otrzymanych w przeciągu dwóch minut.

W reprezentacji Polski zagrały piłkarki RTP Unia Racibórz: Donata Leśnik (90 min.), Natalia Chudzik (45 min.)

Już w sobotę piłkarki wracają do rozgrywek ligowych. 2 listopada o godz. 13.00 początek hitu rundy jesiennej, w którym Medyk Konin będzie na swoim stadionie podejmował RTP Unia Racibórz. Podopieczne Remigiusza Trawińskiego, jeśli chcą wywalczyć mistrzostwo jesieni muszą wygrać w Koninie.

Polska - Szkocja 0:4 (0:2)

Polska: Katarzyna Kiedrzynek - Agnieszka Sikora, Nicole Krzysik, Jolanta Siwińska, Donata Leśnik - Magdalena Szaj (69. Weronika Aszkiełowicz), Patrycja Pożerska, Anna Gawrońska, Ewa Pajor, Natalia Chudzik (46. Marta Stobba) - Agnieszka Winczo (75. Evelyn Nicinski).


SPORTNOWINY.PL NA FACEBOOK'U LUBIĘ TO!