Wtorek, 24 września 2024

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Siatkarki z Krzanowic łatwo pokonały Silesię Chorzów

14.12.2013 21:40 | 3 komentarze | kozz

Krzanowiczanki na mecz z Chorzowem wyjeżdżały w roli faworyta, ponieważ chorzowianki zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów.

Jednak w pamięci dziewcząt z Krzanowic pozostawał mecz u siebie, w którym krzanowiczanki wygrały po dramatycznej walce 3:2. Spotkanie w Chorzowie rozpoczęło się od zdecydowanego prowadzenia gospodyń, które prowadziły 7:2, 10:3. Zaznaczyć należy, że temperatura w hali była ekstremalnie niska i może dlatego krzanowiczanki dogrzewały się tak długo. Po kilkunastu minutach gry i kilku długich wymianach, które były bardzo potrzebne dziewczętom z Krzanowic mecz się wyrównał, a w końcówce grały już tylko krzanowiczanki i prowadziły 1:0 w setach.
Druga i trzecia partia przebiegała pod pełną kontrolą dziewcząt z Krzanowic, które wykorzystywały proste błędy gospodyń i bez problemu zwyciężyły za trzy punkty.

Silesia Volley Chorzów   -   GS UKS Krzanowice     0:3 (19:25, 19:25, 10:25)

Skład: Simona Duda, Barbara Otlik, Justyna Swierczek, Agnieszka Breitschedel, Karolina Daniszewska, Joanna Swierczek, Samanta Konieczna.