środa, 17 sierpnia 2022

imieniny: Jacka, Anity, Mirona

RSS

Halowa Liga Piłki Nożnej Eco Bud Racibórz: Feniks - Cranberry Team z 0:4 na 6:5

16.12.2013 08:21 | 0 komentarzy | kozz

Pierwszym z niedzielnych spotkań Halowej Ligi Piłki Nożnej Eco Bud Racibórz rozegranym w Arenie Rafako w Raciborzu był pojedynek drugoligowych Feniksa z Cranberry Team. Zobacz wideo!

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Feniks (białe koszulki) – Cranberry Team (czarne koszulki) 6:5 (2:4)
Robert Rogalski 2, Mateusz Winkler 2, Patryk Grzesiczek, Michał Wyrzykowski – Mateusz Stukator 3, Michał Radecki, Jakub Walter.


W związku z coraz większą chęcią zakupu filmów przygotowywanych przez redakcję Nowiny.pl z różnych wydarzeń w naszym regionie (m.in. kulturalnych i sportowych), przygotowaliśmy specjalną promocyjną ofertę na zakup materiałów filmowych.
Teraz będziecie mieli Państwo możliwość oglądania naszych nagrań bez ograniczeń, w postaci tzw. „surówki”. Są to nagrania, które nigdy w całości nie zostały opublikowane na portalu. Kupując płytę DVD z wybranymi filmami, wzbogacicie Państwo własne zbiory z ważnych wydarzeń, do których zawsze będzie można powrócić w przyszłości.

PROMOCYJNA OFERTA:
Materiał filmowy nieobrobiony (surówka)

UWAGA – materiały filmowe mogą być wykorzystane tylko do celów prywatnych. Zabrania się ich wykorzystania do działań komercyjnych, publikacji w internecie lub w jakichkolwiek innych mediach. Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone.

Wszystkich zainteresowanych zakupem materiałów filmowych prosimy o kontakt:
– z redakcją sportową w celu ustalenia dostępności materiału
– Maciej Kozina tel. 662 027 179, m.kozina@nowiny.pl
– z biurem reklamy w celu zamówienia materiałów
– Monika Pilch, tel. 662 073 063, m.pilch@nowiny.pl

Drużyny chętne uzyskać cały materiał wideo z meczów HLPN, proszone są o poinformowanie o tym redakcję sportową (najpóźniej 24 h przed meczem).