Poniedziałek, 23 września 2024

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

Siatkarki z Krzanowic rozbite zagrywką

13.01.2014 11:13 | 0 komentarzy | kozz

Mecz osłabionych krzanowiczanek z liderem III ligi pokazał, że jeszcze dużo pracy przed nimi.

Dwa pierwsze sety spotkania miały identyczny scenariusz, ponieważ dziewczęta z Krzanowic do połowy obu partii grały jak równy z równym, następnie gospodynie wykorzystując niewygodne ustawienie krzanowiczanek odskakiwały seriami punktów demolując przeciwnika przede wszystkim atomową zagrywką.

Dla odmiany trzecia odsłona zaczyna się od wyraźnego prowadzenia gospodyń 7:1, 10:2. Krzanowiczanki mimo braku w składzie dwóch najlepiej przyjmujących zawodniczek walczyły dzielnie i po kilkunastu minutach zbliżyły się do przeciwnika na cztery punkty 17:21. Jednak końcówka seta znów należała do dużo starszej i doświadczonej drużyny z Dębowca.
Porażka krzanowiczanek mocno skomplikowała sytuację w tabeli, ponieważ do końca rozgrywek cztery drużyny będą musiały walczyć o trzy miejsca premiowane awansem do półfinałów III ligi.

UKS Dębowianka Dębowiec - GS UKS Krzanowice 3 : 0 (18,15,20)

Skład: Simona Duda, Barbara Otlik, Justyna Swierczek, Agnieszka Breitschedel, Karolina Łobos, Joanna Świerczek, Joanna Staniszewska, Oliwia Miensopust.