Poniedziałek, 23 września 2024

imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta

Debiut trenera Gorskiego nieudany. AZS Rafako przegrało w Czechowicach-Dziedzicach

02.02.2014 16:06 | 1 komentarz | kozz

Siatkarze drugoligowego AZS Rafako Racibórz przystąpili do rywalizacji play out. Pierwszy z sześciu meczów jakie rozegrają w tej fazie raciborscy zawodnicy przegrali na wyjeździe z Czechowicami-Dziedzicami.

Podopieczni trenera Gorskiego w następnym meczu zagrają z Juvenią w Arenie Rafako 8 lutego

Dla trenera Radosława Gorskiego był to debiut w roli szkoleniowca w drużynie AZS Rafako, który zastąpił zwolnionego przez tygodniem trenera Witolda Galińskiego. Raciborscy siatkarze przegrali 3:1.

W pierwszym secie podopieczni Gorskiego ulegli na przewagi 32:30. Drugi set również należał do gospodarzy, którzy zwyciężyli w nim 25:22. W trzeciej odsłonie AZS Rafako wygrał zdecydowanie pokonując miejscowych 25:16. W czwartej i jak się okazało ostatniej części spotkania Czechowice wygrały równie wysoko 25:17 i w całym meczu 3:1. Raciborska drużyna zajmuje ostatnie miejsce z zerowym dorobkiem punktowym. Prowadzą Czechowice (12 pkt) przed Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla II (9 pkt), Juvenią Głuchołazy (3 pkt.). W drugim meczu w fazie play out siatkarze Jastrzębskiego wygrali u siebie z Juvenią 3:0.