Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Strzelec Gorzyczki lepszy od mistrza II ligi

14.02.2014 00:01 | 0 komentarzy | kozz

W czwartek w hali sportowej w Gorzyczkach rozegrano przedostatnią serię spotkań drugiej ligi mężczyzn w futsalu. Strzelec Gorzyczki zmierzył się z drużyną Masita Berland Komprachcice, która zapewniła sobie już mistrzostwo II ligi w tym sezonie.

Ekipa prowadzona przez grającego trenera Adama Jachimowicza wygrała wysoko 13:8, aczkolwiek piłkarze z Gorzyczek niemiłosiernie pudłowali w tym spotkaniu.

Już w pierwszych sekundach do bramki trafił Paweł Kulczyk i Strzelec prowadził 1:0. Następnie rywale wyszli na prowadzenie 2:1, ponownie je później tracąc gdy zawodnicy z Gorzyczek strzelili kolejne bramki doprowadzając do stanu 3:2. Do przerwy Strzelec prowadził 6:4. Przeciwnicy po przerwie rozpoczęli pogoń i byli bliscy wyrównania. Gorzyczki z Komprachcicami prowadziły już tylko jedną bramką (7:6). Jeszcze większa mobilizacja pozwoliła podopiecznym Jachimowicza odskoczyć na wynik 12:6, co dało spokój w końcowych minutach meczu. Trener Strzelca ponownie przetestował ustawienie grając bez bramkarza. Ostatecznie Gorzyczki pokonały mistrza ligi 13:8.

Ostatni mecz ligowy w najbliższą niedzielę o godzinie 17.30 w hali sportowej przy ul. Wiejskiej w Gorzyczkach.

LKS Strzelec Gorzyczki - Masita Berland Komprachcice 13:8 (6:4)

Bramki: Mazur 3, Jachimowicz 3, Żbikowski 4, Kulczyk 2, Sikorski 1.