środa, 29 czerwca 2022

imieniny: Piotra, Pawła, Benity

RSS

Dwunasty remis Energetyka ROW Rybnik w sezonie. Tym razem u siebie z Tyskim Sportem

14.03.2014 19:46 | 9 komentarzy | kozz

Do Rybnika przyjechał zespół z Tychów. Podopieczni trenera Marka Wleciałowskiego zremisowali z Tyskim Sportem 1:1. Dla Energetyka gola zdobył 21-letni Łukasz Bałuszyński. Przyjezdni od 29. minuty grali w "dziesiątkę" po czerwonej kartce dla Tomáša Dočekala. Mimo osłabienia przez ponad połowę meczu zdołali wyrównać z rzutu karnego w 83. minucie. Autorem gola był 27-letni Paweł Smółka.

Dwunasty remis Energetyka ROW Rybnik w sezonie. Tym razem u siebie z Tyskim Sportem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ekipie z Tychów zagrali: pochodzący z Rybnika Marcin Wodecki, a także urodzony w Wodzisławiu Śląskim Mariusz Zganiacz. Energetyk ROW Rybnik jest nadal na przedostatnim miejscu w tabeli I ligi. O tym czy nie spadnie na ostatnie zależy od postawy Okocimskiego Brzesko, który mecz XX kolejki rozegra jutro w Katowicach z Gieksą. Tyski Sport awansował tymczasowo na 14. miejsce w tabeli.

Energetyk ROW Rybnik - Tyski Sport 1:1 (1:0)
Bałuszyński 4. - Smołka 83.-k.

Żółte kartki: Szary, Płonka (ROW)

Czerwona kartka: Dočekal (29. Tychy)

ROW: Bałuszyński (65. Vrto), Bucek, Cisse (81. Mandrysz), Feruga, Grolik, Jary, Muszalik, Otręba, Płonka, Sobczak, Szary. Rezerwowi: Gródek, Kostecki, Musiolik, Potîrniche, Skrzeszewski.

TYCHY: Chomiuk (70. Krajanowski), Dočekal, Gąsior, Kopczyk, Mączyński, Masternak, Misztal, Smółka, Szczęsny (46. Balul), Wodecki (70. Ruskovsky), Zganiacz. Rezerwowi: Dymowski, Dziegielewski, Igaz, Małkowski.

WKRÓTCE VIDEO Z MECZU!