Dwunasty remis Energetyka ROW Rybnik w sezonie. Tym razem u siebie z Tyskim Sportem

14.03.2014 19:46 | 9 komentarzy | kozz

Do Rybnika przyjechał zespół z Tychów. Podopieczni trenera Marka Wleciałowskiego zremisowali z Tyskim Sportem 1:1. Dla Energetyka gola zdobył 21-letni Łukasz Bałuszyński. Przyjezdni od 29. minuty grali w "dziesiątkę" po czerwonej kartce dla Tomáša Dočekala. Mimo osłabienia przez ponad połowę meczu zdołali wyrównać z rzutu karnego w 83. minucie. Autorem gola był 27-letni Paweł Smółka.

W ekipie z Tychów zagrali: pochodzący z Rybnika Marcin Wodecki, a także urodzony w Wodzisławiu Śląskim Mariusz Zganiacz. Energetyk ROW Rybnik jest nadal na przedostatnim miejscu w tabeli I ligi. O tym czy nie spadnie na ostatnie zależy od postawy Okocimskiego Brzesko, który mecz XX kolejki rozegra jutro w Katowicach z Gieksą. Tyski Sport awansował tymczasowo na 14. miejsce w tabeli.

Energetyk ROW Rybnik - Tyski Sport 1:1 (1:0)