Czwartek, 25 lipca 2024

imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

RSS

[FOTO] Studzienna wciąż bez punktu. Przegrała u siebie z Ruptawą

23.03.2014 18:14 | 6 komentarzy | ma.w

Trzy gole wbili goście walczący o awans do IV ligi. Miejscowi kończyli mecz w dziesiątkę.

[FOTO] Studzienna wciąż bez punktu. Przegrała u siebie z Ruptawą
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

LKS Studzienna przegrała z LKS Granicą Ruptawa 0:3 (0:1)

Powiedzieli po meczu:

Grzegorz Lada, trener Granicy Ruptawa

Przestrzegałem zawodników przed meczem przed przypisywaniem nam 3 punktów. Z każdym trzeba walczyć i pokazać co się potrafi. Przeciwnik się cofnął, musieliśmy od początku prowadzić grę a w polskich warunkach atak pozycyjny nie jest silną stroną jakiejkolwiek drużyny. Mieliśmy sytuacje, trzy bramki do tego jeszcze słupki, poprzeczki. Pierwsze kroki w sezonie uczynione, jesteśmy z nich zadowoleni. Cieszy bramka Śmigielskiego, naszego weterana, który zawsze umie znaleźć się w sytuacji. Boisko trudne, deszcz ale piłkarz musi umieć tak grać. Boisko trochę nierówne, to przeszkadzało. Naszym celem jest awans, za tydzień gramy z Gołkowicami mecz na szczycie.

Adam Kubica, trener LKS Studzienna

Popełniamy wciąż bardzo dużo błędów. Zarówno w grze defensywnej jak i w ataku. W ofensywie mamy za małą siłę rażenia. Jeżeli tej piłki nie można przytrzymać z przodu, nie stwarza się sytuacji do strzelenia gola to trudno myśleć o wygranej czy remisie. Przeciwnik był wysokiej klasy, wyrastający ponad dolne rejony tabeli w okręgówce. Różnica była widoczna. Wynik mógłby być niższy. Mieliśmy sytuacje na gole przy 0:1. Jestem przekonany, że jakieś punkty do końca uzbieramy. Przygotowuję drużynę na kolejny sezon ale nie powiem, że na A klasę bo wierzę w zespół.

 

Bramki:

0:1 Daniel Dobrowolski 29'

0:2 Daniel Dobrowolski 64'

0:3 Adam Śmigielski 76'

Sędziowała trójka z Zabrza:

Daniel Wiejowski (główny), Leszek Lewandowski i Tomasz Olesz.

Żółte kartki

Ruptawa:

Tomasz Zbytnik 42'

Studzienna:

Grzegorz Wicha 63', Mateusz Janik 75', Andrzej Strachota 87'

Czerwona kartka:

Adrian Szymiczek 84'

Składy:

LKS Studzienna

Paweł Jaskuła, Andrzej Miensopust, Łukasz Widenka, Grzegorz Wicha (Mateusz Janik 70'), Norbert Lipicki, Adam Szatko (Andrzej Strachota 85'), Adrian Szymiczek, Franciszek Heflinger (Robert Rzytki 70'), Dawid Bondaro, Damian Grabowski (Patryk Gurk 80'), Kamil Kubica

LKS Granica Ruptawa

Piotr Paś, Arkadiusz Syrek, Kamil Kowal (Konrad Rybak 85'), Paweł Ostrzołek, Dawid Łyżwa, Tomasz Zbytnik (Marcin Prochoński 46'), Tomasz Zaręba (Adam Śmigielski 60'), Maciej Kasprzak, Michał Ćmich (Przemysław Adamczyk 25'), Mateusz Piekarski, Daniel Dobrowolski.