Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

[FOTO] Trampkarze Unii i Piasta grali przy Zamkowej

29.03.2014 21:18 | 1 komentarz | kozz

Jeszcze pół roku temu na stadionie przy Zamkowej rozgrywany był mecz Ligi Mistrzów Kobiet. Choć stadion nadal ten sam, to stan murawy i aktorzy widowiska zupełnie inni. Unia Racibórz zmierzyła się z Piastem Gliwice w ramach rozgrywek Śląskiej Ligi Trampkarzy.

Marcin Przybyła, strzelec jedynej bramki dla Unii

Mecz od początku zdominowała ekipa Piasta Gliwice, jednak nie przełożyła tego na zdobycz bramkową. Młodzi Unici, podopieczni trenera Arkadiusza Kłody próbowali wychodzić z atakami na bramkę drużyny przyjezdnej. Jedna z akcji została zakończona powodzeniem gdy po dośrodkowaniu głową piłkę do bramki gliwiczan skierował Marcin Przybyła. Do przerwy Unia Racibórz prowadziła przy Zamkowej z Piastem Gliwice 1:0. Po przerwie młodym raciborzanom nie udało się podwyższyć rezultatu. Dwukrotnie natomiast do bramki piłkę skierowali przyjezdni, którzy ostatecznie wygrali z Unią w Raciborzu 2:1.

KS Unia Racibórz - GKS Piast Gliwice 1:2 (1:0)
1:0 Marcin Przybyła 16'
1:1 Alan Mrozik 44'
1:2 Daniel Wrazidło 53'