środa, 24 kwietnia 2024

imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Enegetyk ROW remisuje także za Furlepy. Punkt z Flotą

30.03.2014 14:06 | 3 komentarze | kozz

W swoim pierwszoligowym debiucie z Energetykiem ROW Rybnik trener Jan Furlepa sięgnął po jeden punkt. Jego podopieczni zremisowali w Rybniku z Flotą Świnoujście 1:1. Gola dla ROW-u zdobył Daniel Feruga, trafiając w 74. minucie z rzutu karnego. Wyrównał w drugiej minucie doliczonego czasu gry Piotr Kieruzel również strzelając z "wapna".

Energetyk ROW Rybnik wciąż okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli i traci dwa punkty do przedostatniego Okocimskiego Brzesko. Jest to trzynasty remis Rybnika w sezonie.

W kolejnym meczu ROW jedzie do Nowego Sącza, aby zmierzyć się z tamtejszą Sandecją.