[FOTO] Unia kontynuuje zwycięską passę

07.04.2014 11:35 | 21 komentarzy | KG

Trzecie z rzędu zwycięstwo w rundzie wiosennej odnieśli podopieczni Jana Adamczyka. W ramach XIX kolejki klasy okręgowej Unia Turza podejmowała zespół Naprzodu Syrynia. O wyniku meczu zadecydowała druga połowa, podczas której padły dwa gole. Bramki dla ekipy gospodarzy zdobyli Bartłomiej Sikorski i Paweł Kulczyk.

Przez całe spotkanie toczyła się wyrównana walka o uzyskanie przewagi nad przeciwnikiem, ale nie udało się tego osiągnąć żadnej z drużyn. W 52. minucie wynik spotkania otworzył Bartłomiej Sikorski. Drużyna z Syryni nie zdołała zdobyć bramki wyrównującej wynik. Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Paweł Kulczyk podwyższył na 2:0. Oba trafienia to przepięknej urody bramki zdobyte z dystansu. Podopieczni Janusza Sobali mimo wielu starań tym razem musieli uznać wyższość gospodarzy.

LKS Unia Turza – LKS Naprzód 32 Syrynia 2:0 (0:0)
Bartłomiej Sikorski 52., Paweł Kulczyk 87.

Unia: Beniamin Jastrzębowski , Daniel Gojny, Gabriel Szkatuła, Tomasz Stolarski, Adam Ucher, Dawid Skrzyszowski (82. Marek Pawlus), Przemysław Pawliczek, Bartłomiej Sikorski, Daniel Burzyński (85. Mirosław Pawlusiński), Dominik Zganiacz (59. Piotr Sitek), Paweł Kulczyk.

Pozostali rezerwowi: Marcin Musioł, Rafał Ganita, Jan Krupiński.

Żółte kartki: Tomasz Stolarski, Bartłomiej Sikorski.

Trener: Jan Adamczyk.

Naprzód: Marek Kurzydym, Paweł Basik, Robert Szymiczek, Paweł Kubecki, Krzysztof Biczysko, Arkadiusz Janeta (82. Krzysztof Pytlik), Marcin Ochojski (60. Marcin Dzierżęga), Damian Bugla, Damian Dziadek, Artur Kuczera, Paweł Wieczorek.

Pozostali rezerwowi: Rafał Lupa, Jakub Goraus, Kamil Nowak, Arkadiusz Kozyra.

Żółta kartka: Robert Szymiczek.