Czwartek, 6 października 2022

imieniny: Artura, Brunona, Fryderyki

RSS

Weź udział w Wigilijnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym

03.12.2021 18:26 | 0 komentarzy | AgaKa

Po rocznej przerwie Halę Widowiskowo-sportową w Żorach wypełnią entuzjaści tenisa stołowego. 29 grudnia po raz dwudziesty drugi rozegrany zostanie Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym.

Weź udział w Wigilijnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym
Zakończ rok na sportowo
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tegoroczny Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym odbędzie się w środę, 29 grudnia

W zawodach mogą brać udział amatorzy, ale też osoby zrzeszone - posiadające licencję PZTS. Uczestnik w dniu zawodów musi posiadać pisemną zgodę opiekunów prawnych na udział w imprezie, oświadczenia o świadomości ryzyka dotyczącego COVID-19, aktualne badania lekarskie lub oświadczenie opiekunów prawnych o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach, aktualną legitymację szkolną, własny sprzęt do gry oraz strój i obuwie sportowe. Grupy zorganizowane powinny dodatkowo posiadać także oryginał formularza zgłoszeniowego z podpisem i pieczątką osoby reprezentującej instytucję.

W zawodach mogą wziąć udział chłopcy i dziewczęta z roczników 2007 i wszyscy młodsi

Rozgrywki prowadzone będą z podziałem na grupy wiekowe. Zgłoszenia do zawodów są przyjmowane do 27 grudnia do godziny 12.00. Zgłoszenia są przyjmowane poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj, który następnie należy przesłać na adres: d.dymura@mosir.zory.pl lub faxem: 32 43 41 172 lub 32 43 43 081.

Dla najlepszych uczestników w każdej z kategorii wiekowych przewidziano puchary i nagrody rzeczowe. Limit uczestników to 250 osób – decyduje kolejność zgłoszeń, w hali może przebywać także 200 widzów, opiekunów, trenerów. Patronat honorowy nad imprezą objął m.in. Waldemar Socha, Prezydent Miasta Żory.