Sobota, 28 maja 2022

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

RSS

KS Decor Bełk przegrał i stracił szansę na baraże

03.06.2018 14:55 | 0 komentarzy | ango

W 29 kolejce Haiz IV Ligi KS Decor Bełk przegrał na własnym stadionie z LKS Czaniec 2:3 (0:0)

KS Decor Bełk przegrał i stracił szansę na baraże
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przed tym spotkaniem KS Decor Bełk miał jeszcze matematyczne szanse na wygranie swojej grupy, jednakże ostatnie dwa spotkania musiał wygrać i liczyć na dwie porażki Polonii Bytom.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, choć sytuacji bramkowych nie brakowało. W drugiej połowie gospodarze objęli prowadzenie po bramce z rzutu karnego, który wykorzystał Wybierek. Później do głosu doszli goście, którzy najpierw wyrównali za sprawą Wilczka, a dwanaście minut później wyszli na prowadzenie po bramce Palarczyka. Goście nie cieszyli się jednak długo z prowadzenia, po 120 sekundach nadzieję na korzystny wynik dał Wybierek zdobywając swoją drugą bramkę. Wszystko legło jednak w gruzach w 82 minucie, wprowadzony w 65 minucie Niewiedział otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji musiał opuścić przedwcześnie boisko. Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry samobójczym trafieniem Grabiec.

KS Decor Bełk - LKS Czaniec 2:3 (0:0)

Bramki: Wybierek 2 - Wilczek, Palarczyk, Grabiec (sam.)

Żółte kartki: Rasek, Niewiedział, Niewiedział, Wójcik - Kaczmarczyk, Palarczyk, Marczyński, Snadny

Czerwona Kartka: Niewiedział

KS Decor Bełk: Slisz, Semeniuk, Wybierek (80. Wrana), Grabiec, Groborz, Wójcik, Jasiczek, Dymowski (65. Niewiedział), Rasek, Olczak, Bysiec

LKS Czaniec: Majda, Kaczmarczyk, Żak, Jurczak, Borak, Świerczyński, Marczyński, Kozioł (60. Palarczyk), Nazdryn-Platnitski, Snadny, Wilczek (86. Zaremba)