Unia Racibórz zdobyła pierwsze wiosenne punkty [ZDJĘCIA]

15.05.2021 21:43 | 3 komentarze | tom

W sobotnim spotkaniu na stadionie OSiR w Raciborzu rozegrano mecz 8 kolejki klasy okręgowej. Unia Racibórz zmierzyła się LKS Krzyżanowice. Sytuacja na boisku wyglądała zupełnie inaczej niż dwa tygodnie temu w Krzyżanowicach gdzie gospodarze wygrali 4:1. O zwycięstwie w tym spotkaniu zdecydowała bramka Zazy Sabiashvili w pierwszej minucie drugiej połowy. Unia zdobyła pierwsze punkty w rundzie wiosennej.

Unia Racibórz sp. z.o.o - LKS Krzyżanowice 1:0 (0:0)

Bramki: Zaza Sabiashvili 46.

Żółte kartki: Dawid Plizga - Przemysław Szewieczek, Patryk Antończak 2x, Marcin Pawłowski.

Czerwona kartka: Patryk Antończak 83. (Krzyżanowice).

Spotkanie sędziowali: Sebastian Balon, Mateusz Wolnik, Tomasz Żurek.

Unia Rac: Aleksander Pluta, Kamil Socha, Bogusław Sobek, Bartosz Łagosz (64. Fabian Kaczor), Zaza Sabiashvili (90. Maksymilian Musioł), Rafał Chałupiński, Kevin Gawlik (73. Wojciech Grzybek), Patryk Moneta, Dawid Plizga (77. Damian Gawryluk), Patryk Goły, Kamil Duda. Trener: Dawid Plizga.

Krzyżanowice: Mateusz Kuhn, Marcin Stachurski, Adam Tymiński, Patryk Antończak, Mariusz Adaszek (24. Przewysław Szewieczek), Marcin Pawłowski, Łukasz Musioł, Dawid Michalak, Adam Turkiewicz (82. Michał Fulneczek), Marcin Przybyła, Patryk Gałązka. Trener: Mariusz Adaszek.