Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

OSiR z nowym rokiem zostanie podzielony

10.11.2011 18:54 | 30 komentarzy | ma.w

Prezydent Lenk zapowiada zmiany w organizacji ośrodka. Jerzy Kwaśny zachowa posadę, więcej uprawnień zyska Krzysztof Borkowski.

OSiR z nowym rokiem zostanie podzielony
Jerzy Kwaśny dyrektor raciborskiego OSiR nie musi się obawiać zwolnienia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

Włodarz miasta chce wprowadzić w OSiR podział zadań. Za sprawy gospodarcze będzie odpowiedzialny obecny dyrektor Jerzy Kwaśny. - Nie posłucham opozycji i nie zwolnię kogoś, z kim współpracuję od 20 lat. Nawet jeśli ostatnio miał słabszy okres - mówi Mirosław Lenk odnosząc się do sugestii radnych NaM-u, którzy na sesji wytykali błędy szefowi OSiR.

Odpowiedzialny obecnie za funkcjonownie Areny Rafako Krzysztof Borkowski (to jego miał na myśli prezydent Lenk gdy mówił na sesji do radnego Dominiaka, że zaskoczy go nominacją na wysokie stanowisko kierownicze w miejskiej placówce) ma zostać szefem pionu imprez sportowych i rekreacyjnych. - Wszystko co dobre ostatnio w OSiR to jego zasługa. Powierzę mu więcej zadań z organizacją imprez. Chcę by ośrodek bardziej wyszedł do ludzi - podkreśla prezydent miasta.

Dziś w magistracie odbyło się kolejne spotkanie związane z planowanymi zmianami w strukturze organizacyjnej ośrodka. - Nowości wprowadzimy z 1 stycznia przyszłego roku - zapowiada Mirosław Lenk.

 

Ludzie:

Jerzy Kwaśny

Jerzy Kwaśny

Były dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.